L.O.K.K.S ASANSÖR
ELEKTRONİK SANAYİ VE TİCARET A.Ş
TARİHÇESİ

2000 yılından beri Türkiye genelindeki asansör üreticisi firmaların
talepleri doğrultusunda çok değişik projeler için panoramik, düz yolcu, yük, sedye türü
asansörlere kabin, otomatik kapı sistemleri ürettik.
Geçen süre içerisinde gerek taleplerin bizi yönlendirmesi, gerekse
kendi çabalarımızla kabin tasarımları ve otomatik kapı sistemleri konusunda epeyce mesafe kaydettik kanısındayız.
Bugün hala ilk başladığımız günün heyecanını taşıyarak günümüz teknolojisinin de imkanlarıyla sürekli araştırıcı, yenilikçi bir anlayışla yolumuza devam etmekteyiz.

Kalite Politikamız

L.O.K.K.S, hizmet verdiği, kabin ve otomatik kapı imalatı konularında müşterilerine daha iyi ve güvenli hizmet verebilmek için TSE Kalite Uygunluk Belgesi, TSE İmalata Yeterlilik Belgesi standartlarına uygun bir kalite yönetim sistemini uygulamaktadır.

Müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak amacıyla sosyal sorumlulukları ve yasal yükümlülükleri eksiksiz yerine getirir. Eğitimli personel ile hizmet verir. Karşılıklı faydaya dayanan uzun süreli tedarikçi ilişkileri sunar.

Kalite yönetim sisteminin sürekliliğinin sağlanması ve sürekli iyileştirilmesi L.O.K.K.S, yönetiminin hedef ve sorumluluğudur…

Yük Asansör Kabinleri

Yük asansörleri; fabrika, otel, otopark gibi yerlerde ihtiyaç duyulan, yüksek tonajlarda yükü ve kişileri taşımak için tesis edilirler. İşletmelerin sürekli ihtiyaç duyduğu yük asansörleri, iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Şahıs Asansör Kabinleri

Yoğun şehirleşme dolayısıyla artan nüfusu barındıracak çok katlı yapılara talebin artması asansör kullanımını arttırmakta, asansörler çalıştıkları yapıların en önemli unsurları haline gelmekteler ve dolayısıyla asansörlerin yolcuyu direk olarak ilgilendiren kabin tasarım ve fonksiyonları da önem kazanmaktadır.

Panoramik Asansörler

Binaların mimarisine ayrı bir özellik katan panoramik asansörler yuvarlak, kare, üçgen veya köşeli kabinlerde kabinin hızına, fonksiyonlarına veya asansör firmalarının taleplerine göre her bina için ayrı tasarlanır.

Sedye Asansör Kabinleri

Sedye asansörleri; hastanelerde ihtiyaç duyulan, sedyeli hastaları ve kişileri taşımak için tesis edilirler. Hastanelerin sürekli ihtiyaç duyduğu sedye asansörleri, hastanelerde olmazsa olmaz bir parçası olmuştur.

Araç Asansörleri

Günümüz şartlarında çoğalan araba sayısı otopark ihtiyacını ortaya çıkartmış ve ciddi bir sorun halini almıştır. Özellikle otoparkların artık olmazsa olmazı olan araç asansörleri Alternas Asansör tarafından Elektrikli veya Hidrolik tahrikli olarak montajlarımız sürdürmekteyiz.

Modern Asansör Kabini Yaptırmak veya Yenilemek mi İstiyorsunuz?